2019.10.25 KVIETIMAS DALYVAUTI PARODOJE „ŽALIOJI SAVAITĖ 2020“

Mokslo ir inovacijų skyriaus informacija

       2020 m. sausio 17–26 d.  Berlyne vyks tarptautinė maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės paroda „ŽALIOJI SAVAITĖ 2020Žemės ūkio ministerija numato įrengti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų ekspoziciją, kurioje ketinama pristatyti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktus.

               Pageidaujančiuosius dalyvauti parodoje prašome iki š. m. lapkričio 6 d. 14 val. registruotis el. p.  nijole.gumbriene@zum.lt ir atsiųsti užpildytą paraiškos formą. Taip pat pridedame vertinimo kriterijus, kuriais vadovaujantis bus atrenkami dalyviai į Lietuvos ekspoziciją tarptautinėje maisto pramonės, žemės ūkio ir sodininkystės parodoje „Žalioji savaitė 2020“.

Žemės ūkio ministerija, surinkusi pageidaujančiųjų dalyvauti parodoje paraiškas, vykdys jų atranką pagal pateiktus produktus, tinkamus pristatyti Lietuvos žemės ūkio ir maisto produktų ekspozicijoje. Ūkio subjektams (ūkininkams) apie atrankos rezultatus bus pranešta.

Bus atrenkamos įmonės, kurių siūlomi eksponuoti gaminiai surinks didžiausią balų skaičių. Bus atrinkti aštuoni ekspozicijos dalyviai, kurie galės eksponuoti maisto produktus, o vienas gamintojas galės eksponuoti suvenyrus ar kitus ne maisto gaminius.

Teikti paraiškas dėl kiaulienos ir kiaulienos gaminių parodoje eksponavimo gali tik tie mėsos produktų gamintojai, kurių mėsos gaminiuose naudojamos kiaulienos žaliavos kilmė pagal Europos Komisijos suskirstymą yra iš I AKM zonos ar laisvos teritorijos (Klaipėdos, Palangos, Kretingos, Skuodo rajonai ir dalis Plungės r.).