2020.03.18 Tarptautinė paroda Milane 2020 m. gruodžio mėn.

Mokslo ir inovacijų skyriaus informacija

Parodos organizatorių prašymu skelbiame informaciją apie tarptautinę parodą Milane.

Prancūzijos kompanija « BaltiM Sarl », kartu su parodos organizatoriais « Ge.fi Spa », kviečia Lietuvos įmones plačiau susipažinti su Milano tarptautine tiesioginių pardavimų paroda

ARTIGIANO IN FIERA 2020

Paroda vyks nuo 2020 m. gruodžio 5 - 13 d. (9 dienos).

Tai pagrindinis tokio pobūdžio renginys pasauliniu lygmeniu, kuris vyksta kasmet jau 25 metus.

2019 m. šioje tarptautinėje parodoje apsilankė daugiau kaip 1 mln. lankytojų.

Internetinė « Artigiano in Fiera » parduotuvė padės palaikyti ryšį su įgytais klientais ištisus metus: www.artimondo.co.uk

„Artigiano in Fiera“ yra pats svarbiausias pasaulyje verslo renginys, skirtas amatininkams ir maisto produktų gamintojams, atstovaujantiems daugiau nei 100 pasaulio šalių.

 Lietuvos ekonomikai tai itin reikšmingas renginys, suteikiantis neįkainojamą galimybę pristatyti mūsų šalį milijonui lankytojų iš šiaurės Italijos ir artimiausių Europos šalių, supažindinti su mūsų šalies kultūra, gastronomija, amatais ir tautodaile, ir pritraukti kuo daugiau turistų į mūsų šalį.

 Vykstanti šiaurės Italijos centre ir prekybinių kelių kryžkelėje su Prancūzija, Šveicarija, Austrija ir Vokietija, „Artigiano in Fiera“ yra ne tik strateginė verslo platforma, skatinanti eksportą ir ekonominius mainus, bet ir nepakartojama reklaminė vitrina, padedanti formuoti mūsų šalies įvaizdį. 

 Plačiau apie renginį interneto svetainėje www.artigianoinfiera.it/en. Vaizdinė medžiaga po šia nuoroda: www.artigianoinfiera.it/en/gallery.

Kvietimas dalyvauti tarptautinėje Milano parodoje. 2020 m. gruodis

LT_pasauline paroda_Milanas