Naujienos

Atvirų durų diena pas tradicinius amatininkus Alę ir Kęstutį Deksnius

2023.05.17

Lietuvos kaimo turizmo asociacija septintus metus iš eilės organizuoja akciją „Atviros dienos kaime“. Ši akcija metai iš metų suburia sodybas, ūkius, muziejus, dvarus, bendruomenių centrus ir kitus įdomius objektus, kuomet šie atveria savo duris lankytojams bei siūlo ypatingas paslaugas ir pramogas kaime. Prie akcijos jungiasi ir tradiciniai amatininkai, kviesdami į edukacinius užsiėmimus, pristatydami savo amatus ir veiklas.

Akcijos „Atviros dienos kaime“ dalyviai – tradiciniai amatininkai Alė ir Kęstutis Deksniai kviečia į šeimos  Amatų studiją „Suveltas stilius“. VšĮ Amatų studijos „Suveltas stilius“ veiklos tikslas – tęsti šeimos tradicijas ir puoselėti senuosius amatus.  Studijoje organizuojami vilnos vėlimo amato mokymai vaikams ir suaugusiems, edukaciniai užsiėmimai, edukacinės programos vaikų šventėse, gimtadienių ar kitomis progomis.

Akcijos pasiūlymas

Gegužės 20 d. nuo 10 iki 18 val. lankytojai kviečiami pasisvečiuoti Amatų studijoje „Suveltas stilius”. Čia susipažinsite su senuoju vilnos vėlimo amatu, sužinosite, kokį kelią nukeliauja vilna iki gaunamas veltinio gaminys. Galėsite įsigyti rankų darbo sertifikuotų tautinio paveldo produktų: veltinių, veltinių kepurių, veltinio, bei kitų veltų dirbinių.

10 val., 12 val., 14 val., 16 val. vyks nemokami vilnos vėlimo edukaciniai užsiėmimai. Trukmė 2 val.

Į edukacinius užsiėmimus būtina išankstinė registracija tel. +37061139050, ar el.p. aledeksniene@gmail.com.

Daugiau informacijos apie renginį galite rasti čia –  https://www.atostogoskaime.lt/atviros-dienos-kaime/