UAB ,,Gulbelė"

Sertifikuota tautinio paveldo produktų gamintoja.

Įmonės istorija

„Gulbelė“ veiklą pradėjo 1990 m. kaip Šakių rajono visuomeninio maitinimo kooperatyvas ir per daugiau nei tris dešimtmečius išaugo į vieną didžiausių regioninių mažmeninės prekybos tinklų Lietuvoje. Nuo pirmųjų dienų krašto tradicijas puoselėjanti įmonė 1992 m. pavadinta „Gulbele“ – miesto širdyje esančiame pastate, kuriame iki šių dienų įsikūrusi įmonės administracija, anksčiau veikė šakiečių pamėgtas restoranas „Gulbė“. Manoma, kad jo pavadinimą įkvėpė netoliese įspūdingame tvenkinyje plaukiojančios gulbės.

Reikšmingas žingsnis žengtas 1999-aisiais – „Gulbelė“ įstojo į didžiausią mažmeninių prekybos įmonių grupę Baltijos šalyse „Aibė“ ir tapo didžiausia aljanso nare. Ši narystė ne tik padeda įmonei nuolat užtikrinti kuo geresnes kainas pirkėjams, bet ir pasiūlyti jiems platų prekių bei paslaugų asortimentą.

2006 m. įmonė tapo uždarąja akcine bendrove.

„Gulbelė“ viena pirmųjų regione pradėjo diegti savitarnos paslaugas tinklo krautuvėse, o 2020 m. įsteigė elektroninę parduotuvę www.e-gulbele.lt, suteikiančią galimybę užsisakyti prekes į namus Šakių ir aplinkinių miestų gyventojams. „Gulbelė“ taip pat aktyviai prisideda prie taršos mažinimo – įmonėje įdiegta sertifikuota, efektyviai naudojamos energijos sistema, be to, nuo 2020 m. pradžios įmonė perka iš atsinaujinančių energijos išteklių gaminamą elektros energiją.

Per visus veiklos metus „Gulbelė“ buvo ne kartą įvertinta ne tik regiono, bet ir visos šalies lygiu. Tarp svarbiausių apdovanojimų – Lietuvos pramoninkų konfederacijos nominacija „Sėkmingai dirbanti įmonė 2011“. 2016 m. „Gulbelė“ pateko į „Stipriausi Lietuvoje Lyderiai 2016“ gretas, tapo „Verslo žinių“ projekto „Gazelė 2016“ laureate.

Mūsų misija

Atsakingai patenkinti pirkėjų poreikius maisto prekėmis bei paslaugomis, suteikiant bendravimo džiaugsmą kartu puoselėjant krašto vertybes.

Mūsų vizija

Tapti modernia, lanksčiausiai dirbančia įmone kasdieniame apsipirkime.

Tautinio paveldo produktai

Data Sertifikatas Rūšis Produktų kiekis
2010-05-28 TPP B/00021 Duona
Ragaišiai
Pyragai
Sausainiai
7
Ruginė plikyta duona
Duona „Grūdelis“
Proginė duona
Bemielė kvietinė duonelė
Mieliniai pyragai
Aguonų vyniotinis
Kaimiški sausainiai

Albumas